تبریز صنعت،قالب فلزی،قالب فلزی بتن،قالب بتن،قالب بندی بتن،خاموت زن،دستگاه خم برش میلگرد،خم برش میلگرد

خم برش میلگرد

خم برش میلگرد

دستگاه خم و برش میلگرد

خم و برش میلگرد  در هنگام ساختن تقویت ساختاری برای کار بتن اغلب لازم است. خم و برش میلگرد برای کار در محوطه سازی ، هنر و پروژه های دیگر که در آن فلز به کار رفته و نیاز به خم و برش میلگرد است به کار می رود . میلگرد معمولا با قطر 1/8 اینچ به فروش می رسد .میلگرد با قطر کم می تواند با دست برش شود اما برای خم و برش میلگرد با قطر بزرگ باید از دستگاه خم برش میلگرد استفاده کرد و نیاز به تجهیزات تخصصی دارد.

در این مقاله از تبریز صنعت به نکاتی در زمینه خم و برش میلگرد می پردازیم.

تجهیزات ایمنی مناسب :

میلگرد تیز و سنگین است ، و همچنین ممکن است در هنگام قطع کردن جرقه ایجاد کند . به همین دلیل همیشه در هنگام خم و برش میلگرد از محافظ چشمی ، پیراهن آستین بلند ، دستکش ، و چکمه های محکم استفاده کنید .

راه اندازی یک فضای کاری :

میلگرد می تواند دارای طول زیادی باشد .بهتر است یک مکان  مناسب برای خم و برش میلگرد فراهم شود . همچنین خم و برش میلگرد ایجاد جرقه می کند بنابراین باید از عدم وجود مواد قابل اشتعال در مکان  مورد نظر اطمینان حاصل کرد . همچنین خم و برش میلگرد می تواند موجب صدمه به لباس و بدن شخص شود پس باید نکات ایمنی را در خصوص پوشیدن لباس های محکم رعایت نمود.

دقت اندازه گیری:

قبل از عمل خم و برش میلگرد باید طول میلگرد مورد نظر را به طور دقیق اندازه گیری کرد . ممکن است شما چندین بار خم و برش میلگرد را کمتر یا بیشتر از مقدار مورد نظر خود برش دهید .همچنین میلگرد را می توان با مداد رنگی مومی یا گچ  علامت گذاری کرد.

برش میلگرد : برش میلگرد با قطر کم را می توان با یک تیغه اره اهن بری برش فلز انجام داد . اما برای میلگرد با قطر بیشتر در صنعت از دستگاه خم و برش میلگرد استفاده می شود . باید از دستگاه خم و برش میلگرد ی استفاده کنید که علاوه بر کیفیت بالا ، از ایمنی بالایی نیز برخوردار باشد .

تبریز صنعت تولید کننده دستگاه خم و برش میلگرد به طور گسترده می باشد . دستگاه خم و برش میلگرد این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار می باشد . ویژگی های دستگاه خم و برش میلگرد تبریز صنعت را در سایت این مجموعه مشاهده کنید . همچنین برای اطلاعات بیشتر با 04132858192 تماس بگیرید.