تبریز صنعت،قالب فلزی،قالب فلزی بتن،قالب بتن،قالب بندی بتن،خاموت زن،دستگاه خم برش میلگرد،خم برش میلگرد

درباره ما

درباره ی تبریز صنعت

تبریز صنعت

بتن از مصالح مهم در سازه های بتنی می باشد و ایجاد یک سازه بتنی مورد نظر با استفاده از سیستم قالب بندی مناسب محقق می گردد . تجهیزات قالب بندی مدولار شرکت تبریز صنعت به عنوان یک سرمایه ماندگار برای ساخت ، به دفعات برای انواع سازه های بتنی مورد استفاده قرار می گیرد .
شرکت تبریز صنعت بر پایه اصل مشتری مداری و با هدف تولید محصول پایدار ، ایمن و با کیفیت تولیدات خود را با استفاده از ماشین آلات مدرن در بخش برش ، پانچ و مونتاژ و با اختیار داشتن تیم فنی و طراحی با تجربه و مسلط به سازه های بتنی انجام می دهد .

عمده فعالیت های شرکت تبریز صنعت به شرح زیر می باشد :

1- تولید انبوه قالب های فلزی بتن ( تسمه ای و خم )
2- طراحی و تولید انواع قالب های پروژه های بتنی ویژه
3- طراحی و ساخت انواع قالب قطعات پیش ساخته
4- تولید انبوه جک های نگهدارنده
5- تولید انبوه داربست های مدولار ( مثلثی – چکشی – ستاره ای )
6-تولید ماشین آلات ساختمانی از جمله دستگاه خم و برش میلگرد ، خاموت زن ، بالابر ، بتونیر ، ستون ریز ، کمپکتور ، ماله پروانه ای ( ماله هلیکوپتری )
7- فروش انواع ویبره برقی و بنزینی و شیلنگ ویبره ایرانی و خارجی و ویبره بدنه

در زمینه چوب ، بازرگانی چوب تبریز صنعت ( یداله زاده ) به عنوان یکی از مراکز پخش صنایع چوب ، با در نظر گرفتن سیاست های مشتری پسند ، جز برندهای شناخته شده در صنعت چوب می باشد .
بازرگانی چوب تبریز صنعت ( یداله زاده ) به عنوان نماینده محصولات چوب روسی با مارک پاک و … و تخته چند لایی خارجی از جمله سوزا روسیه ، کورنیدو مالزی و … بوده و در این راستا با بیش از یک دهه تجربه در این صنف افتخار خدمت رسانی به مشتریان محترم را دارا می باشد .