تبریز صنعت،قالب فلزی،قالب فلزی بتن،قالب بتن،قالب بندی بتن،خاموت زن،دستگاه خم برش میلگرد،خم برش میلگرد

کاتر آسفالت بر

کاتر آسفالت بر

جهت برش آسفالت و بتن با ضخامت ۵ الی ۲۰ سانتیمتر
قدرت موتور متفاوت بوده و از ۱۳ الی ۲۴/۵ اسب بخار
دارای تیغ های برش به قطر 35-45 سانتیمتر
در دو مدل بنزینی و دیزلی
وزن ۸۰ کیلوگرم

kater

دستگاه کاتر آسفالت بر از دیگر محصولات عرضه شده شرکت تبریز صنعت می باشد . این شرکت همواره برای بهبود خدمات و افزایش رضایت مشتریان تلاش نموده است.
به همین سبب با بررسی دستگاه های آسفالت بر موجود در بازار و بهبود نقاط ضعف آنها و افزایش کارایی به تولید انواع کاتر آسفالت بر با بالاترین کارایی پرداخته است .
کاتر اسفالت بر تبریز صنعت به گونه ای طراحی شده است که کمترین میزان لرزش و ارتعاش را ایجاد نماید و این امر خود موجب افزایش طول عمر تیغه آسفالت بر و به طور کلی عمر کل دستگاه می شود .
در زمان برش آسفالت در صورتی گرد و غبار ناشی از برش آسفالت به درون موتور دستگاه آسفالت بر نفوذ نماید می توان در طولانی مدت از عمر دستگاه بکاهد .
کاتر آسفالت بر این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که از این امر جلوگیری نموده و طول عمر بالایی را برای آن به ارمغان میاورد .

انواع کاتر آسفالت بر جهت برش آسفالت کف خیابان یا پشت بام از ضخامت 5 الی 50 سانتی متر با سرعت های متفاوت عرضه می شود . و تنوع بالا این محصول موجب می شود شما بتوانید مناسب ترین نوع را برای پروژه خود انتخاب نمایید .

قدرت موتور با توجه به انواع کاتر آسفالت بر متفاوت بوده و از 13 الی 245 اسب بخار میباشد.

از دیگر مزایا و قابلیت های این دستگاه سیستم خنک کننده و همچنین سیستم هیدرولیک جهت تنظیم عمق در مدل های پیشرفته میباشد.

انواع کاتر آسفالت بر :

دستگاه دارای تیغ های برش به قطر 45 – 60 – 90 سانتی متر بوده و همچنین قابلیت نصب موتور بنزینی یا دیزلی را داراست.

تیغه آسفالت بر

تیغه آسفالت بر در انواع سایز ها مختلف از 30 سانتی متر تا 120 سانتی متر موجود است الماسه ها و سگمنت های تعبیه شده بر روی دستگاه آسفالت بر برای برش آسفالت استفاده می شود .
عمق تیغه کاتر آسفالت بر می تواند با عمق 15 سانتی متر تا 90 سانتی متر را برش بزند .
در صورتی که تیغه آسفالت بر از کیفیت برخوردار باشد و همچنین این کار توسط افراد مجرب انجام پذیرد ، طول برش متناوب و منظم ایجاد میگردد.

5

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 4 =