تبریز صنعت،قالب فلزی،قالب فلزی بتن،قالب بتن،قالب بندی بتن،خاموت زن،دستگاه خم برش میلگرد،خم برش میلگرد

تخته زیر پایی | تخته بنایی | تخته بنایی تبریز

تخته زیر پایی | تخته بنایی | تخته بنایی تبریز

تخته بنایی که تخته زیرپایی هم نامیده می شود یکی از تخته های پرکاربرد در ساخت و ساز می باشد تخته بنایی به عنوان یک محافظ برای کارگران در حین ساخت و ساز به شمار می رود .

تخته روسی
در انواع عملیات ساختمانی از تخته زیر پایی استفاده می شود .در عملیات ساخت و ساز بسیاری اوقات نیاز است تا کارگران از تخته ای برای زیر پای خود استفاده نمایند .
تخته بنایی نیز به همین سبب دارای کاربرد بالایی می باشد .
تخته بنایی یا تخته زیرپایی با توجه به مکان قرار گیری و کاربرد آن دارای انواع مختلفی می باشد که شما با توجه به نیاز خود می توانید نوع خاصی را سفارش دهید .
از تخته زیرپایی در گچ کاری ساختمان ، گچ کاری سقف ، گچ کاری دیوار ، رنگ آمیزی دیوار و سقف ها ، تعمیر و ساخت قسمت های مختلف ساختمان و … استفاده می شود .
کارگران با قرار گرفتن بر روی این تخته ها راحت تر می تواند عملیات ذکر شده را انجام دهند . تخته بنایی بر روی داربست فلزی و چوبی ساختمان قرار می گیرند و حرکت کارگران را در قسمت های مختلف آسان تر می کنند .

تخته زیرپایی در کشور ما در دو نوع رایج می باشد .
تخته زیرپایی ایرانی
تخته زیرپایی روسی

تخته بنایی روسی از کیفیت بالایی برخوردار است . در ایران نیز شرکت های بسیاری به عرضه تخته زیرپایی اقدام می کنند .
تبریز صنعت نیز به عنوان یک شرکت معتبر در زمینه تولید و عرضه تخته روسی ، پلی وود ، تخته چندلایی ، تخته بنایی تبریز یا تخته زیر پایی تبریز و … می باشد که در این زمینه فعالیت دارد .
تخته بنایی ایران با طول حدود 4 متر عرضه می شود . ضخامت تخته زیرپایی نیز معمولا 5.2 می باشد . تخته بنایی در عرض های مختلف تولید می شود و معمولا در عرض های  20 – 25 – 30 سانتی متر می باشد . این عرض متغیر موجب می شود از این تخته به راحتی در مکان های مختلف و بر روی داربست های مختلف استفاده نمود .

تخته بنایی روسی نیز دارای عرض و ارتفاعی همانند تخته ایرانی و طول 3 – 4 – 6 متر می باشد . که شما با توجه به نیاز خود می توانید مناسب ترین ابعاد را انتخاب نمایید .
تخته های بنایی ارائه شده توسط تبریز صنعت از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار هستند و از مرغوبترین چوب ها تشکیل شده اند.
چوب های مورد استفاده در تخته بنایی تبریز در برابر عوامل طبیعی همانند گرما و سرما و همچنین در برابر رطوبت مقاومت خوبی دارند . همچنین استحکام بالای این تخته ها موجب امنیت بالای افرادی می شود که بر روی این تخته ها قرار می گیرند .
مقاومت تخته بنایی تبریز صنعت در برابر ترک خوردگی موجب می شود این تخته تا سالهای سال مورد استفاده باشند .

قیمت تخته زیرپایی تبریز صنعت :

قیمت این تخته دارای مقدار ثابتی نمی باشد و بنا بر شرایط متفاوت خواهد بود . شما می توانید برای اطلاع از قیمت تخته بنایی تبریز صنعت با کیفیت بالا هم اینک با ما تماس بگیرید .